Jodełka klasyczna – tradycyjny efekt

Uniwersalne rozwiązania sprawdzają się w każdych wnętrzach, gwarantując niezwykle ciekawy efekt aranżacyjny, jak również swobodę w dobieraniu wszystkich elementów wyposażenia. Kryteria te doskonale spełnia podłoga drewniana przygotowana w jodełkę klasyczną. Klepki parkietowe zostają przycięte pod kątem 90 stopni, co przekłada się na wzór doskonale znany od grubo ponad 100 lat.

Choć jest to rozwiązanie tradycyjne, śmiało można łączyć go z elementami nowoczesnymi. Pozostawia bowiem pełną elastyczność w doborze kolorów i materiałów. Z tego powodu jodełka klasyczna świetnie sprawdza się w pomieszczeniach intensywnie wykorzystywanych na co dzień. Także ze względu na wysoką wytrzymałość mechaniczną, dzięki której Twoja podłoga drewniana bez trudu wytrzyma próbę czasu.

Sprawdź, jak prezentuje się jodełka klasyczna!

Takie przygotowanie i ułożenie klepek zapewnia ponadczasowy, niezwykle elegancki efekt, który świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni czy też w gabinecie. Jeśli chcesz przekonać się, jak jodełka klasyczna prezentuje się na żywo, odwiedź nasz ShowRoom. 

Znajdują się w nim gotowe zestawy, przedstawiające różne rodzaje podłóg, w tym również te ułożone w jodełkę klasyczną. Jest to doskonała okazja do tego, aby przekonać się, czym wyróżnia się ten styl i czy na pewno warto się nim zainteresować. Co więcej, u nas możesz liczyć także na fachowe doradztwo. Pomożemy Ci w doborze najlepszych rozwiązań, dopasowanych do konkretnych wymagań oraz potrzeb.