O nas

PRACOWNIA PODŁÓG z siedzibą w Gdańsku to firma, którą tworzą dwaj utalentowani parkieciarze:

 

Michał Łuka:

  • zwycięzca VII Mistrzostw Młodych Parkieciarzy 2014 w Poznaniu, organizowanych przez Stowarzyszenie Parkieciarzy Polskich;
  • wicemistrz Polski na VI Mistrzostwach Młodych Parkieciarzy 2009;
  • zdobywca tytułu wicemistrza Europy Młodych Parkieciarzy 2014 na zawodach w Czeskich Budziejowicach, organizowanych przez Europejskie Stowarzyszenie Wspierające Kształcenie i Doskonalenie Techniki Parkieciarskiej i Posadzkarskiej.

 

Piotr Boćkowski:

  • certyfikowany czeladnik parkieciarstwa;
  • finalista II Mistrzostw Polski Parkieciarzy w Kategorii Open 2008, organizowanych przez Stowarzyszenie Parkieciarzy Polskich.

UKŁADANIE PARKIETU – TRÓJMIASTO

Żadne rzemiosło nie jest łatwą sztuką, ale układanie parkietu należy zdecydowanie do tych trudniejszych. Cechami dobrego parkieciarza są: cierpliwość, dokładność, precyzja. A także oczywiście wrodzone zamiłowanie do tego konkretnego zawodu. Tylko dysponując tymi wszystkimi cechami można osiągać sukcesy i realizować najbardziej śmiałe przedsięwzięcia. Gdańska PRACOWNIA PODŁÓG szczyci się tym, że każde zlecenie traktuje jako wyzwanie twórcze, a każdą ukończoną realizację wlicza w poczet wartościowych osiągnięć.

UKŁADANIE PODŁÓG DREWNIANYCH – GDAŃSK, GDYNIA, SOPOT

Czujemy się kontynuatorami najlepszych gdańskich tradycji rzemieślniczych, dlatego też nasze podłogi drewniane są dla nas powodem do dumy. Bez względu na to, czy wykonujemy małe, czy duże zlecenie, dla mniejszego bądź większego inwestora – nasze zaangażowanie jest zawsze maksymalne, ponieważ każdą pracę wykonujemy także dla siebie. Takie było właśnie podejście dawnych rzemieślników, którzy za dyshonor poczytywali sobie popełnienie jakiejkolwiek fuszerki. W taki też sposób funkcjonuje gdańska PRACOWNIA PODŁÓG.

PODŁOGI DREWNIANE

Naszym Klientom oferujemy kompleksowy zakres usług związanych z układaniem deski podłogowej i parkietu. Wchodzimy zarówno do stanów surowych, jak i do renowacji. Jesteśmy w stanie odrestaurować nawet zdewastowane zabytkowe podłogi i przywrócić im dawną świetność. Bez zbytnich przechwałek: nie tylko przywrócić, ale i przewyższyć, ponieważ stara podłoga po umiejętnej renowacji wygląda często lepiej, niż wyglądała kiedykolwiek.

Nie istnieją dla nas zlecenia zbyt trudne, ponieważ czujemy się specjalistami w naszym fachu. Bez problemu dostosowujemy się do każdej specyfiki zlecenia w zakresie stylistyki, rozwiązań technicznych, walorów estetycznych oraz użytkowych. Zawsze dążymy do pełnej satysfakcji Klienta, oferując nie tylko kunszt wykonania, ale także służąc poradą na każdym etapie realizacji.

PRACOWNIA PODŁÓG – Trójmiasto – WIESZ, NA CZYM STOISZ!