Show Room – sprawdź, zanim kupisz!

Planujesz wykonanie podłogi drewnianej w swoim domu, mieszkaniu bądź biurze, ale nie wiesz, co wybrać? A może masz już jakiś pomysł, ale chcesz przed zakupem sprawdzić, jak podłoga drewniana prezentuje się „na żywo”? To właśnie dla takich okazji przygotowaliśmy nasz Show Room, czyli salon, w którym nasi Klienci mogą na własne oczy zobaczyć, jak prezentują się wybrane podłogi drewniane, które mamy w naszej ofercie.

Dzięki nam nie tylko zobaczysz, ale również dotkniesz i wypróbujesz podłogi drewniane cenionych producentów, przygotowanych z najlepszych materiałów. Wszystko po to, by porównać je ze sobą, sprawdzić, jak się prezentują, a następnie dokonać ostatecznego wyboru. Z nami nie musisz niczego kupować „w ciemno”.

podłogi drewniane Gdańsk - Show Room

Rodzaje podłóg drewnianych dostępnych w Show Roomie

 

Wiemy doskonale, jak trudny bywa wybór właściwych materiałów na posadzkę. Niektóre produkty nieco inaczej prezentują się na zdjęciach, niż w rzeczywistości. Do tego dochodzi faktura, wykończenie i wiele innych kwestii, których nie da się ocenić na fotografii. Właśnie dlatego dajemy Ci możliwość oceny konkretnych rozwiązań w naszym salonie. W przygotowanym Show Roomie znajdują się takie drewniane podłogi jak:

Dlaczego warto do nas przyjść? Ponieważ dzięki nam przekonasz się, jak interesujące Cię podłogi drewniane wyglądają w rzeczywistości. Możesz sprawdzić ich rzeczywisty odcień i stopień połysku. Przeanalizujesz także solidność zastosowanych materiałów oraz to, jak zachowują się w konkretnych warunkach. Wszystko to zdecydowanie ułatwi podjęcie ostatecznej decyzji.

W naszej Pracowni Podłóg pracują doświadczeni specjaliści, którzy wykonują usługi o charakterze kompleksowym. Dzięki temu nie tylko prowadzimy sprzedaż nowych podłóg drewnianych, ale również wykonujemy działanie związane z ich odnawianiem, a także montażem zamówionych materiałów.

Zależy nam na najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego wszystkim zajmujemy się osobiście. Z tego powodu nie zawsze jesteśmy w stanie być na miejscu w naszym Show Roomie. Zachęcamy więc do telefonicznego umawiania się na indywidualne wizyty. Dzięki temu będziemy w stanie zaprezentować Ci nasze drewniane podłogi z najlepszej strony!