Klepka parkietowa dla Twojej podłogi

Tradycyjne parkiety drewniane wykonane z klepki prezentują się niezwykle elegancko. Zapewniają one również dobre dopasowanie do specyfiki różnych pomieszczeń. Niezależnie, czy jest to salon, sypialnia czy może gabinet. Zwłaszcza że klepki parkietowe układane są wieloma technikami – na przykład w jodełkę klasyczną, francuską czy też węgierską.

Dzięki temu możesz zrealizować szereg ciekawych projektów aranżacyjnych, dopasowanych pod względem stylu do pozostałych elementów wyposażenia wnętrz, a więc mebli, sprzętów czy też rozmaitych dodatków.

Dlaczego warto wybrać klepkę parkietową?

Jest to produkt nie tylko klasyczny, ale też niezwykle uniwersalny. Podłoga drewniana wykonana z klepek może zostać ułożona na wiele różnych sposobów. Przekłada się to na sporą swobodę aranżacyjną, z której warto skorzystać. Bez względu na to, czy mowa jest o pomieszczeniach mieszkalnych, użytkowych czy biurowych.

O tym, jak wiele ciekawych aranżacji powstać może przy użyciu klepki parkietowym, dowiesz się odwiedzając nasz ShowRoom. Prezentujemy w nim podłogi drewniane zróżnicowane pod względem stylu, sposobu położenia klepek, jak również rodzaju użytych materiałów. Tego typu prezentacje zdecydowanie ułatwiają wybór optymalnych rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy do ShowRoomu – zarówno wtedy, gdy zechcesz tylko potwierdzić gotową koncepcję, jak i w sytuacji, gdy jeszcze do końca nie wiesz, na co warto się zdecydować. Za każdym razem gwarantujemy wsparcie oraz fachowe doradztwo.